www.termotransfer.pl

Nadruki Laser Dark No Cut lepsze i trwalsze niż kiedykolwiek!

Nadruki Laser Dark No Cut lepsze i trwalsze niż kiedykolwiek!
2023-04-11
W celu zwiększenia intensywności kolorów w projektach, ulepszenia rozciągliwości i trwałości nadruków firma FOREVER wprowadziła na rynek nowy Papier B PRO do produktu Laser Dark No Cut PRO.

Wśród zalet nowego papieru B można wymienić:
 1. Lepszą rozciągliwość, która w efekcie daje mniej pęknięć. Teraz rozciągnięte projekty po prostu wracają do swojej pierwotnej pozycji, nie wykazując praktycznie żadnych widocznych pęknięć.

 2. Lepsza rozciągliwość

 3. Zwiększona odporność na pranie, na poziomie nieporównywalnie lepszym do jakichkolwiek konkurencyjnych produktów na rynku. Nowa formuła wiążącą toner utrzymuje się znacznie dłużej.
 4. Dużo lepsze odwzorowanie kolorów pozwala tworzyć bardziej fotorealistyczne transfery. Dzięki FOREVER B-Paper PRO koszulki z nadrukami z Laser Dark No Cut PRO zyskują nowy, zaskakujący design.

 5. Lepsze odwzorowanie kolorów

 6. Intensywna biel pozwala ładnie wyeksponować inne kolory, sama zaś mocno wyróżnia się z tła
 7. System z użyciem białego tonera wymaga minimalnej konserwacji, napraw i czyszczenia. Nie jest wymagana wstępna obróbka odzieży. Nie trzeba czekać, aż atramenty wyschną. Można po prostu wydrukować swój projekt i wgrzać go w koszulkę, co znacznie skraca czas produkcji.

 8. Intensywna biel

 9. Papier nadaje się do drukarek laserowych/LED CMYK i CMYW
 10. Aplikacja na podłoże w niskiej temperaturze 100-150°C
 11. Możliwość wykończenia folią Hot Stamping
Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście nowego papieru B, zachęcamy do zamówień.
Udostępnij